MENU

Bahagian Pentadbiran
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Najwani Binti Abu Hassan Pembantu Tadbir P/O 04-7596077 - 206 04-7596709 najwani@mdpendang.gov.my
Md Isa Bin Abd Rahman Pembantu Operasi 04-7596077 04-7596709 md_isa@mdpendang.gov.my
Mohd Yusuf Bin Saad Pemandu Kenderaan 04-7596077 04-7596709 yusuf@mdpendang.gov.my
Shahrul Azhar Bin Ab Manan Pemandu Kenderaan 04-7596077 04-7596709 shahrul@mdpendang.gov.my
Salehudin Bin Hj Ismail Pemandu Kenderaan 04-7596077 04-7596709 salehudin@mdpendang.gov.my
Bahagian Teknologi Maklumat
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Zahrul Anwar Bin Zakaria Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 04-7596077 - 201 04-7596709 zahrul@mdpendang.gov.my
Mohd Zaidi Bin Yusuff Juruteknik Komputer FT19/FT22 04-7596077 - 202 04-7596709 zaidi@mdpendang.gov.my
Md Shamsul Bin Awang Pembantu Tadbir (P/O) 604-7596077 - 232 shamsul@mdpendang.gov.my
Nur Hidayah Binti Riduan Juruteknik Komputer 04-7596077 - 203 04-7596709 hidayah@mdpendang.gov.my
Jabatan Pembangunan Masyarakat
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Bismayazar Binti Yussof Penolong Pegawai Tadbir 04-7596077 - 228 04-7596709 bisma@mdpendang.gov.my