MENU

YDP
Photo Name Designation Tel Fax Email
En Zaid Bin Ahmad,. SDK,. AMK,. BCK Yang Di Pertua 04-7596077 ext - 214 04-7596709 ydp@mdpendang.gov.my
Secretary
Photo Name Designation Tel Fax Email
Junaidi Bin Abdul Rani Abdul Ghani BCK Secretary 04-7596077 ext - 213 04-7596709 su@mdpendang.gov.my
Jabatan Khidmat Pengurusan
Photo Name Designation Tel Fax Email
Mohd Zahimi Bin Harun Assistant Administration Officer 04-7596077 ext - 212 04-7596709 zahimi@mdpendang.gov.my
Bahagian Sumber Manusia
Photo Name Designation Tel Fax Email
Rohaya Binti Omar Pembantu Tadbir ( P/O ) 04-7596077 ext - 205 04-7596709 rohaya@mdpendang.gov.my
Darusalam Bin Kamis Pembantu Tadbir ( P/O ) 04-7596077 ext - 205 04-7596709 salam@mdpendang.gov.my
Norhidayah Binti Md Desa Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) 04-7596077 ext - 205 01-7596709 norhidayah@mdpendang.gov.my
Muhammad Azrai Bin Ahmad Hajazi Penolong Pegawai Tadbir 04-7596077 Ext-204 04-7596079 azrai@mdpendang.gov.my
Bahagian Pentadbiran
Photo Name Designation Tel Fax Email
Wan Armaedah Binti Wan Ikram Penolong Pegawai Tadbir 04-7596077 ext - 207 04-7596709 armaedah@mdpendang.gov.my
Saidatunor Shaniza Binti Md Desa Pembantu Tadbir ( P/O ) 04-7596077 ext - 206 04-7596709 shaniza@mdpendang.gov.my
Siti Mariam Binti Ariffin Pembantu Tadbir ( P/O ) 04-7596077 ext - 206 04-7596709 mariam@mdpendang.gov.my